پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 29 مهر 1394 08:12

 

به نام خدا

 

 

 

 

 

راهنمای کاروان های زیارتی

 

۱_ ساعات ورود و  پذیرش ۱۴ و خروج  از هتل ۱۲ میباشد .

لذا با همکاری و محبت زایرین عزیزبعد صرف صبحانه در روز آخر ، تدریجا وسایل و چمدان ها  جمع آوری و انتقال به محل معین شده و تحویل کارت  جهت نظافت انجام شود تا وقفه ای در تحویل بموقع واحدها به کاروان های بعدی انجام نگردد .

۲_ ساعات پذیرایی

صبحانه :۸ الی ۹ صبح

ناهار : ۱۴ الی ۱۵

شام : ۲۰ الی ۲۱ .

انتظار همکاری با خادمان خود به حضور بموقع  مزید تشکر را مترتب است ،

ضمن  عذرخواهی ، سرویس دهی خارج از زمان مقررممکن مقدور نمی باشد   .

لطفا موجبات شرمندگی خادمین خود در مجموعه هتل را فراهم نیاورید .

۳ _ درب هتل بین ساعات ۳۰ :۱۱ الی ۰۳:۳۰ بجهت امنیت زایرین و مجموعه با محدودیت رفت و آمد و بسته خواهد بود . برنامه ریزی در ایاب و ذهاب بجهت رعایت حال همسفران مورد انتظار است.

۴_ظرفیت  آسانسور حداکثر ۴ نفر میباشد . استفاده بیش از  ظرفیت  ، خطر سقوط و خفگی افراد و خرابی را بدنبال خواهد داشت .

۳_  استفاده صحیح ازقفل کارتی و نگهداری آن مورد تاکید است و مفقودیت و جا ماندگی آن  خسارت مترتب است .

۵_ محل اقامتی متعلق بشما زایرین عزیز است ، در حفظ و نگهداری آن با خادمان خود همکاری صمیمانه داشته باشید  لذا  مراقبت  جهت جلوگیری از گرفتگی توالت های ایرانی و فرنگی در واحدها  مورد تاکید است ودر صورت  انداختن دستمال یا شی در توالت ایرانی و فرنگی و خرابی ، خسارت لازم مترتب است.

۵_ رعایت موارد بهداشتی در استفاده از محافظ تشک ها و تخت ها مورد تاکید است  و در صورت عدم رعایت و ایراد مشکل بهداشتی توسط مسافرین ، در شرایط خاص ، خسارت سنگین را مترتب است .

۶_مساعدت در نگهداری لیوان ، ظروف ، فلاسک ، کتری برقی ، تلویزیون ،  کارت های درب بازکن ، پارچ  ،  پرده ها ،  پتوها و بالشت ها و  ...  به اطمینان از سلامت آن در تحویل مورد تاکید است .  در غیر اینصورت جبران خسارت مترتب است.

۷... انتقال و میل هرگونه  خوراکی  و  وسایل خوراک پزی و گاز و استعمال سیگار ،  قلیان و هرگونه دخانیات  در واحد ها مطلقا ممنوع  می باشد و در صورت عدم رعایت موارد فوق ،  برخورد قاطع صورت میپذیرد و  جبران خسارت مترتب است.

۸_ سرویس حرم صرفا جهت مسیر رفت برای تعداد محدودی از عزیزان با دلیل موجه ، در دو نوبت قبل ظهر و عصر با هماهنگی مدیران‌کاروان و مدیریت هتل حسب مورد انجام میپذیرد . انتظار پیاده روی در مسیر حدود یک کلیومتر بمدت تقریبی یک ربع برا افراد توانمند جهت تشرف به حرم اجر زیارت را مضاعف خواهد نمود.

۹_ رعایت شئونات  اخلاقی و اسلامی الزامی است و بجهت حسن همجواری و رعایت حال همسفران حتی الامکان سکوت رعایت گردد و از ورود به سایر قسمت ها ، پارکینگ و پشت بام حتما خوداری شود

۱۰ _ کارت هتل با درج شماره تماس های هتل و مدیران هتل و کاروان ها در اختیارتان قرار میگیرد حتما هنگام عزیمت به حرم مطهر و بازار با خود همراه داشته باشید

 

گزارش تصویری تکمیل و تجهیز هتل آپارتمان های شماره ۱و ۲ رهپویان عدالت در مشهد مقدس